Witamy na stronie
Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej
w Pieckach
Back
Next
STRONA GŁÓWNA-->
ŚWIETLICA OPIEKUŃCZA "MROWISKO" PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ W NAWIADACH
2018
Ferie Nawiady
Ferie w świetlicy "Mrowisko" w Nawiadach
JEST ŚNIEG!!!
18 stycznia spadł długo wyczekiwany przez dzieci śnieg. Takiej okazji nie można było odpuścić. Dzieci uczęszczające do świetlicy „Mrowisko” w Nawiadach szczęśliwe uczestniczyły w zabawach na śniegu.
Jest snieg (1) Jest snieg (2) Jest snieg (3) Jest snieg (4)

Wizyta dzieci z placówki wsparcia dziennego ,, Mrowisko”

W ramach  organizowanych przez wychowawców  placówki wsparcia dziennego ferii zimowych,  dzieci ze świetlicy ,, Mrowisko” w Nawiadach odwiedziły Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej.
Wizyta dzieci z placowki wsparcia dziennego Mrowisko  (1) Wizyta dzieci z placowki wsparcia dziennego Mrowisko  (4)
Więcej-->
Wiosna w lesie

W sobotę 8 zuchów z gromady "Leśne Żuczki" spotkało się pod świetlicą "Mrowisko". Z druhną Renatą, dzieciaki wybrali się do pobliskiego lasu w Nawiadach. Celem wycieczki była obserwacja zmian zachodzących wiosną w lesie. Zuchy zabrały ze sobą lornetki i lupy, żeby obserwować mieszkańców lasu. Po drodze szukały leśnych ziół do zuchowego zielnika.
Wiosna w lesie (1) Wiosna w lesie (2)
W dniu 25.05.2018r.  na świetlicy "Mrowisko" dzieci przygotowały w ramach obchodów Dni Rodziny występy dla swoich rodziców. Koordynatorem imprezy była Renata Minkiewicz.
Dzien Matki - Mrowisko (1) Dzien Matki - Mrowisko (3)
Więcej-->
W tym roku, w dniu 30.05.2018r., gromada zuchowa „Leśne Żuczki” po raz pierwszy wzięła udział w obchodach uroczystości  Bożego Ciała w  Nawiadach.
Boze cialo Lesne Zuczki (2) Boze cialo Lesne Zuczki (3)
Więcej-->
„Biwak w Bobrówku 2018”

Biwakiem pod namiotami w Bobrówku rozpoczęły swoją przygodę dzieci ze świetlicy „MROWISKO” w Nawiadach. Przez 2 dni wypoczywało tu 13 dzieci. Dla wielu był to pierwszy taki nocleg pod namiotami. Podczas biwaku odbyły się zajęcia prowadzone metodą harcerską.
Biwak w Bobrowko (7) Biwak w Bobrowko (11)
Więcej-->
„Ja, młody Obywatel” to temat biwaku zuchowo- harcerskiego, połączonego z grą terenową, który odbył się w Nawiadach w dniach 28-29.09.2018r, a pomysłodawcami i opiekunami były: Renata Minkiewicz i Izabela Polonis.
Więcej-->
Moja mala ojczyzna 1 (1)
Ja mlody obywatel (2)
Dnia 25 września 2018r. w Placówce Wsparcia Dziennego- świetlicy opiekuńczo-wychowawczej „MROWISKO" w Nawiadach rozpoczęły się pierwsze z cyklu zajęć dla dzieci i młodzieży pod nazwą „Mali biznesmeni".
Mali biznesmeni (1) Mali biznesmeni (2)
Więcej-->
SPOTKANIE JASEŁKOWE W ŚWIETLICY „MROWISKO”

18 grudnia 2018r. uczestnicy Placówki Wsparcia Dziennego- świetlicy opiekuńczo- wychowawczej „Mrowisko” w Nawiadach zaprosiły rodziców na spotkanie jasełkowe...
Jaselka - 18.12 (1) Jaselka - 18.12 (5)
Więcej-->
MARNUJĄC ŻYWNOŚĆ NISZCZYSZ PLANETĘ - HAPPENING „W RYTMIE ZDROWIA”

Dnia 17 października 2018r. w związku z obchodami Światowego Dnia Żywności, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Pieckach przy współpracy z  Bankiem Żywności w Olsztynie zorganizowali kolorowy i radosny happening
W rytmie zdrowia Happening (1) W rytmie zdrowia Happening (19)
Więcej-->
Agresja nowe tabu
Zaproszenie - Dziecko w szkole1
ZAKOŃCZENIE PROFILAKTYCZNEJ AKCJI WAKACYJNEJ pod hasłem "Międzypokoleniowo radośnie i zdrowo"

Dnia 31 sierpnia 2018 roku pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pieckach i członkowie Gminnej Komisji Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych zorganizowali w Dłużcu zakończenie Profilaktycznej Akcji Wakacyjnej
Zakonczenie PAW (8) Zakonczenie PAW (15)
Więcej-->
Dorosły jak latarnia morska. seminarium inspirujące dla rodziców i opiekunów w GOPS w Pieckach

Serdecznie zapraszam na seminarium inspirujące o przywództwie w rodzinie według filozofii Jespera Juula. Podczas tego spotkania omówione zostaną podstawowe wartości, w oparciu o które można zbudować prawdziwą, autentyczną relację. Ponadto przedstawione będą zagadnienia związane z tym, co Juul rozumie jako wychowanie, czego od nas - rodziców - oczekują nasze dzieci i jaki to ma wpływ na relacje? Jak postępować, by stworzyć dobrą, pełną wzajemnego poszanowania, autentyczną relację z dzieckiem?

Według Juula na te i inne pytania każdy musi odpowiedzieć sobie sam i to właśnie o tym będzie to seminarium inspirujące - zapraszam!

Prowadząca: certyfikowana trenerka Familylab Polska

Seminarium odbędzie się 15.06.18 w godzinach 10 00-12 00  w świetlicy GOPS w Pieckach
Seminarium wg Juula
Seminarium w GOPS 2018_3
W dniu 15 marca 2018 r. w świetlicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pieckach, pod patronatem Family-Lab Polska odbyły się zajęcia w formie seminarium inspirującego wg J. Juula duńskiego terapeuty rodzinnego ,,Sztuka mówienia „nie” z czystym sumieniem”.
Więcej-->
Więcej-->
ZDROWO I PRZEBOJOWO W ZIMOWYM NASTROJU

Dnia 01 lutego 2018r. dzieci uczęszczające do placówki wsparcia dziennego- świetlicy opiekuńczo- wychowawczej „Mrowisko” w Nawiadach, uczestnicy Klubiku Profilaktycznego oraz Punktu Wolontariatu działającego w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Pieckach wzięli udział w wycieczce do Mrągowa
Zdrowo i przebojowo (3) Zdrowo i przebojowo (7)
Więcej-->