Witamy na stronie
Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej
w Pieckach
Back
Next
STRONA GŁÓWNA-->
AKTUALNOŚCI 2019
Warsztaty wielkanocne z asystentami rodziny w GOPS Piecki

Dnia 04 kwietnia 2019r w świetlicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pieckach odbyły się warsztaty wielkanocne dla rodzin z dziećmi, które zostały przeprowadzone przez asystentów rodzin. Podczas spotkania licznie zgromadzone dzieci, z wielkim zaangażowaniem pod czujnym okiem pani Iwony Malewskiej- Nowak ozdabiały jajka metodą decupage. Miały one okazję nauczyć się nowej metody plastycznej oraz porozmawiać na temat zwyczajów związanych ze Świętami Wielkanocnymi. W czasie, w którym dzieci rozwijały talent plastyczny, rodzice zgłębiali swoją wiedzę na temat różnorodnych metod wychowawczych wspomagających właściwy rozwój dziecka, którą przekazywała im pani Elżbieta Niedźwiecka. Każdy rodzic otrzymał materiały edukacyjne, a mianowicie opracowany przez asystenta „Dekalog Rodzica”, który zawierał 10 najgorszych błędów wychowawczych. Dekalog wywołał burzliwą dyskusję rodziców, w jaki sposób unikać błędów wychowawczych, a jeśli już występują w jaki sposób sobie z nimi radzić oraz skłonił do dyskusji i refleksji.

Sporządziła: Iwona Malewska- Nowak- asystent rodziny
Warsztaty wielkanocne z asystentami rodzin (1) Warsztaty wielkanocne z asystentami rodzin (2) Warsztaty wielkanocne z asystentami rodzin (3) Warsztaty wielkanocne z asystentami rodzin (4)
Warsztaty wielkanocne z asystentami rodzin (5) Warsztaty wielkanocne z asystentami rodzin (6) Warsztaty wielkanocne z asystentami rodzin (7) Warsztaty wielkanocne z asystentami rodzin (8)
Warsztaty wielkanocne z asystentami rodzin (9) Warsztaty wielkanocne z asystentami rodzin (10)