Witamy na stronie
Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej
w Pieckach
Back
Next
WOLONTARIAT
Kampania FAS w Pieckach

W dniu 08.09.2017 wolontariuszki Punktu Wolontariatu „Pomocna Dłoń” przy Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Pieckach po raz drugi czynnie zaangażowały się w Kampanię Społeczną FAS, która obchodzona jest corocznie 09 września.
Więcej-->
FAS Wolontariat (2)
STRONA GŁÓWNA-->
Spotkanie z dziećmi i rodzicami podczas „Święta pieczonego ziemniaka”  w Pieckach

W dniu 28.09.2017 rodzice i dzieci wzięli  udział w „Święcie pieczonego ziemniaka” przy Muzeum Regionalnym im. Walentyny Dermackiej z Sapiehów w Pieckach. Rodzice w ramach akcji profilaktycznej „Jesteśmy kochającą się rodziną” prowadzonej przez wolontariuszki Punktu Wolontariatu „Pomocna Dłoń” w Pieckach
Swieto Pieczonego Ziemniaka Piecki (6) Swieto Pieczonego Ziemniaka Piecki (12)
Więcej-->
Europejski Dzień Seniora

20 października obchodzony jest Europejski Dzień Seniora. Wolontariuszki z Punktu Wolontariatu „Pomocna  Dłoń” przy GOPS Piecki  przygotowały niespodziankę Seniorom z „Iskierki Nadziei”.
Więcej-->
Europejski Dzien Seniora (3)
Wizyta w Olsztynie

W dniu 27.10.2017r w Olsztynie odbyło się uroczyste podsumowanie  XIX Warmińsko- Mazurskich Dni Rodziny pod hasłem „Miłość w rodzinie nigdy nie zginie”
Więcej-->
Wizyta W Olszynie (3)
Wizyta w schronisku

Młodzież działająca w Punkcie Wolontariatu „Pomocna Dłoń” przy GOPS  w Pieckach w ramach współpracy ze Szkołą Podstawową zorganizowały zbiórkę karmy dla zwierząt  przebywających w schronisku.
Więcej-->
Wizyta w schronisku (1)
Wolontariuszki o prawach dziecka w SP Dłużec

Dzień 20 listopada obchodzony jest jako Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka. W związku z tym świętem opiekun wolontariatu Justyna Giers, asystent rodziny Elżbieta Niedźwiecka oraz wolontariuszki Daria Giers i Zuzanna Grinda na zaproszenie opiekuna Samorządu Uczniowskiego pani Aliny Stepnickiej gościły w Szkole Podstawowej w Dłużcu z programem o prawach dziecka.
Więcej-->
Wolontariuszki o prawach dziecka  (2)